Maskotki i pluszaki dziecięce

Stwórz odzież reklamową dla swojej firmy:
nadruki haft

DZIECI
Kolor

Rozmiar
Rodzaj
Marka
Gramatura
Ceny

Sortuj według

Dzieci niezależnie od wieku uwielbiają maskotki. Zarówno te małe, które można nosić wszędzie ze sobą, przypiąć do plecaka czy piórnika oraz zabierać do szkoły jak i duże bez których opieki i obecności nie jeden z maluchów nie zaśnie. Maskotki są doskonałą zabawką dla dzieci. Po pierwsze przedmiot nie jest ostry czy twardy, nawet jeśli dziecko rzuci pluszakiem czy upadnie na niego nic mu się nie stanie dzięki miękkiemu wypełnieniu maskotki. Pluszaki wpływają także na społeczno-socjologiczne ukształtowanie dzieci. Maluchy bardzo często traktują przytulanki jak prawdziwych przyjaciół, rozmawiają z nimi, zwierzają się, bawią, przytulają, przywiązują się do nich. Co więcej, gdy dzieci mają takiego przyjaciela pod ręką na przykład w czasie pierwszych dni w nowej szkole są pewniejsze siebie i mniej się stresują. Maskotki tak jak wiele akcesoriów są wielofunkcyjne – niejedno dziecko oprócz zabawy używa maskotek w roli przytulanki, która ułatwia zasypianie czy nawet jako poduszek przydatnych w czasie podróży. Dziecięce pluszaki zazwyczaj przypominają zwierzęta oraz lalki. Wiele dzieci dba o swoje misie jak o prawdziwego przyjaciela-człowieka, co za tym idzie ubiera je. Polecamy Państwu bluzy, koszulki oraz bandamy/apaszki dla pluszaków. Taki mały przedmiot może sprawić bardzo dużo radości najmłodszym. Dobrym prezentem będą także koce z przymocowanymi maskotkami, które kładą się spać zawsze wtedy, gdy Państwa dziecko. Miś przytulający koc jest mało funkcjonalną zabawką na co dzień sprawia jednak, że dziecko będzie czekało na kolejne spotkanie ze swoim przyjaciel, być może zachęci to pociechy do szybszego pójścia spać czy chętniejszego leżakowania. Idealnym przedmiotem dla każdego dziecka są maskotki na breloku. Po pierwsze są małe i można zabrać je wszędzie ze sobą. Po drugie nie zgubią się, jeśli je Państwo przypną. Po trzecie z pewnością rozweselą każde dziecko. Maskotki są doskonałym sposobem na przekazaniu dziecku norm zachowań. Przykładem może być sytuacja, gdy dziecko upadnie. Należy wziąć misia, pokazać, że on także się potknął, ale nie płacze, bo tak naprawdę nic się nie stało. Maskotki mogą także iść spać po obejrzeniu jednej bajki czy grzecznie przebierać się w piżamę. Warto zwrócić także uwagę na to, że wszystkie proponowane przez nas zabawki i akcesoria są bezpieczne oraz zgodne z odpowiednimi normami.Kolory

Rozmiary
S M
Layered T-Shirt Layered T-Shirt 9.29 zł
Kolory

Rozmiary
M
Lew Lenny Lenny the Lion 28.07 zł
Kolory

Rozmiary
18 x 20 cm
Mały pluszowy miś Barney Mały pluszowy miś Barney 14.74 zł

Kolory

Rozmiary
ca. 24 x 17 cm
Mini T-Shirt Mini T-Shirt 3.24 zł
Kolory

Rozmiary
One Size
Mini-T Mini-T 8.76 zł

Kolory

Rozmiary
20 x 17 x 20 cm
Pluszowa myszka Speedy Pluszowa myszka Speedy 13.80 zł

Kolory

Rozmiary
19 x 19 x 0,5 cm
Pluszowa przytulanka Relax Pluszowa przytulanka Relax 12.52 zł
Kolory

Rozmiary
M
Renifer Renifer 23.16 złIdąc w odwiedziny do rodziny lub po prostu by zrobić dziecku prezent często zastanawiamy się co możemy kupić. Doskonałym prezentem dla każdego dziecka niezależnie od wieku są różnego typu maskotki. Małe oraz duże pluszaki z pewnością sprawią dzieciom przyjemność. Maskotki zazwyczaj mają kształt zwierząt: misia, krowy, krokodyla, słonia, małpki czy innych. Chociaż zdarzają się również pluszaki-warzywa czy pluszaki przypominające przedmioty na przykład pluszowe domki lub książki. Miękkie w dotyku zabawki mogą być niewielkie i zaczepione na przykład na breloku. Takiego misia można przypiąć do plecaka czy piórnika. W pierwszy dzień szkoły dziecko z pewnością będzie miało więcej odwagi razem ze swoim towarzyszem. Maskotki mogą być również średniej wielkości, z powodzeniem zastąpią wtedy wszystkie lalki, a dzieci nie zrobią sobie krzywdy (miękkie materiał i elementy wykończenia). Bywają również pluszaki tak duże jak same dzieci. Są nieco trudniejsze w zabawie czy noszeniu, ale doskonale sprawdzą się jako przytulanki i poduszki. W niektórych modelach dziecięce pluszaki są połączone razem z kocykiem. Misie, krówki, żaby i inne maskotki pomagają najmłodszym przenieść się do krainy snu. Maskotki mają na dzieci olbrzymi wpływ, to one stają się pierwszymi przyjaciółmi najmłodszych, to z nimi dzielą się pierwszymi sekretami. Poprzez zabawę pluszakami można dzieci wiele nauczyć, na przykład jak zachowywać się podczas ubierania (stać grzecznie, zakładać powoli i na dobrą stronę ubranie). By jeszcze lepiej odwzorować sytuację polecamy specjalne ubranka dla maskotek. W naszej ofercie znajdą Państwo koszulki, swetry, bandany oraz bluzy dla pluszaków. Misie są dostępne w różnych rozmiarach dzięki czemu prezentem mogą się stać na przykład mama-miś i dziecko-miś. Dziecięce maskotki są nie tylko uroczo wyglądające, ale także miękkie w dotyku oraz sprawdzone przez odpowiednie władze, są zgodne z wymaganymi standardami europejskimi, dzięki czemu mamy pewność, że będą bezpieczną zabawką dla dziecka. Pluszaki będą wspaniałym prezentem, który dzieci zapamiętają na długo.

Małe dzieci często mają ulubione rzeczy bez których nie mogą zasnąć, które ułatwiają im ten codzienny proces. Zazwyczaj są to przytulanki lub kocyki. Miękkie w dotyku zabawki/akcesoria sprawiają, że dziecko czuje się bezpiecznie, przypomina sobie, że zasypiało w taki sam sposób dzień wcześniej i z łatwością przenosi się do krainy snów. Maskotki bardzo często mają kształty zwierząt, równie często są one bohaterami bajek, które najmłodsi oglądają przed snem. Dziecięce przytulanki są uszyte z miękkich, miłych w dotyku oraz bezpiecznych tkanin. Są także łatwe w pielęgnacji, można je prać. Wiadomo, że ulubionego misia zabiera się ze sobą wszędzie – do piaskownicy, na czas karmienia, do przedszkola czy szkoły – o zabrudzenia więc nie trudno. Dziecięce pluszaki mogą być bardzo małe na przykład zaczepione na breloczku oraz większe niż same dzieci, te świetnie sprawdzają się jako poduszka, nieraz dzieci śpią na nich jak na materacach. Maskotki z breloczkiem są szczególnie praktyczne – można zawiesić je przy piórniku lub plecaku by dopingowały w czasie nauki lub przy kurtce, by zawsze szły razem z dziećmi do szkoły. Dzięki brelokom pluszaki z pewnością nie zgubią się tak szybko i będą zawsze w tym samym miejscu. Kolorowe, miękkie w dotyku pluszaki mogą mieć również ubranka i dodatki: koszulki, swetry, bluzy, bandany czy kokardki (także do kupienia w naszym sklepie internetowym). Ciekawym rozwiązaniem są również misie przyczepione do kocyków. Taki zestaw jest bardzo przydatnym akcesorium podczas usypiania dziecka, które z kocykiem z pewnością położy się szybciej spać. Dzieci niezwykle często traktują swoje zabawki, a w szczególności maskotki jako prawdziwych przyjaciół. Chcą je karmić, ubierać i zabierać wszędzie ze sobą. Dzięki pluszakom można wiele nauczyć dzieci, mogą posłużyć między innymi jako rekwizyty do ukazania właściwych wzorów zachowań. Dziecięce pluszaki są ważnymi elementami w świecie najmłodszych. Nie może ich zabraknąć. Z pewnością dzieci ucieszą się z każdego gotowego do przytulania pluszaka.


Kontakt

ul. Jurowiecka 56
15-101 Białystok
infolinia: 801 508 509
e-mail: biuro@molt.pl

Płatności
Dostawa