Dziecięca odzież odblaskowa

Stwórz odzież reklamową dla swojej firmy:
nadruki haft

DZIECI
Kolor

Rozmiar
Rodzaj
Marka
Gramatura
Ceny

Sortuj według

Odzież odblaskowa nazywana także ostrzegawczą jest ważnym elementem garderoby dla każdego bez względu na wiek czy płeć. Osoby, które noszą różne elementy odblaskowe są lepiej widoczne na drodze oraz po zmroku. Noszenie elementów należących do odzieży odblaskowej zapewnia więc bezpieczeństwo. Ten specyficzny typ odzieży możemy podzielić ze względu na stopień widzialności, który jest zależny od ilości oraz grubości świecących pasów. Dla określenia właściwości odzieży używa się odpowiednich skrótów nazw ISO nadawanych przez uprawnioną do tego organizację, która zrzesza większość krajów świata (dzięki temu normy ubrań są akceptowane w różnych państwach). Dlaczego odzież odblaskowa jest ważnym elementem dziecięcej garderoby? Ponieważ ostrzega kierowców, że dziecko wchodzi/wjeżdża (na rolkach, rowerze, hulajnodze, deskorolce czy innych sprzętach) na drogę. Dziecko noszące elementy odblaskowe jest widoczne z większej odległości, więc daje kierowcy więcej czasu na reakcję, to jest zahamowanie i zatrzymanie się. Ciekawym rozwiązaniem są również pokrowce na plecaki z odblaskowymi elementami. Doskonałymi ubraniami odblaskowymi dla dzieci są kamizelki. Nie krępują ruchów, z łatwością można nałożyć je na okrycie wierzchnie. Zazwyczaj są zapinane na rzepy, dzięki którym można lepiej dopasować kamizelkę do ciała. Ich kolejnym atutem jest możliwość złożenia, dzięki czemu odblaskowe kamizelki dla dzieci zajmują mało miejsca (po przyjściu do szkoły można zostawić je w kieszeni kurtki lub mieć w plecaku). Oprócz specjalnych elementów odzieży odblaskowej warto także by najmłodsi nosili ubrania na przykład z odblaskowymi wypustkami lub w neonowych kolorach. Nie zastąpi to oczywiście kamizelek, ale z pewnością wzmocni ich efekt. Świetnym pomysłem są również odblaskowe kołnierze dla dzieci i poncha (ubranie zakładane przez głowę, bez rękawów, zazwyczaj ma kształt prostokątny, ramiona i ręce są przykryte przez materiał). Wszystkie ubrania odblaskowe są łatwe w pielęgnacji i utrzymują swoje neonowe kolory.

Kolory

Rozmiary
XS (120-140 cm) S (152-160 cm)
Kamizelka dla dzieci z odblaskami Dzicięca kamizelka odblaskowa 8.62 zł
Kolory

Rozmiary
XS (42 x 50 cm) S (46 x 55 cm)
Dziecięca kamizelka bezpieczeństwa Dziecięca kamizelka odblaskowa 8.09 zł
Kolory

Rozmiary
S (4-6) M (7-9) L (10-12)
Dziecięca kamizelka odblaskowa Dziecięca kamizelka odblaskowa Safety Hi-Vis 25.86 zł

Kolory

Rozmiary
XS (3-6 Jahre) S (7-12 Jahre)
Kamizelka dziecięca z odblaskami Dziecięca kamizelka odblaskowa z kapturem 13.00 zł

Kolory

Rozmiary
XS (3-6 Jahre) S (7-12 Jahre)
Kamizelka dla dzieci we wzorze Safety Vest Kamizelki odblaskowa dziecięca Safety Vest 10.58 zł
Kolory

Rozmiary
One Size (Adults) One Size (Kids)
Kołnierz ostrzegawczy EN13356 Kołnierz ostrzegawczy EN13356 7.07 zł
Kolory

Rozmiary
3 x 34 cm
Odblaskowa bransoletka Snap Odblaskowa bransoletka Snap 1.47 zł
Kolory

Rozmiary
XS (3-6 Jahre) S (7-12 Jahre)
Odblaskowa dziecięca kamizelka Odblaskowa dziecięca kamizelka 9.36 zł

Kolory

Rozmiary
S (4-6) M (7-9) L (10-12)
Bezrękawnik we wzorze Junior Motorist Safety Odblaskowa kamizelka dziecięca Motorist Safety 9.09 zł
Kolory

Rozmiary
One Size
Opaska LED na buty Opaska LED na buty 48.18 zł
Kolory

Rozmiary
One Size
Opaska LED na rękę Opaska LED na rękę 48.18 zł


Kolory

Rozmiary
One Size
Uchwyt magnetyczny Neon Uchwyt magnetyczny Neon 27.82 zł


Odzież odblaskową powinni nosić wszyscy – kobiety i mężczyźni, dorośli oraz dzieci. Świecące elementy sprawiają, że dana osoba jest lepiej widoczna z większej odległości. Szczególnie przydaje się to w okolicach drogi oraz po zmroku. Warto zaznaczyć, że w roku 2014 w Polsce weszło w życie rozporządzenie mówiące o nakazie noszenia odzieży lub akcesoriów odblaskowych w terenie niezabudowanym. Odzież odblaskową warto nosić zawsze by zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Do dziecięcej odzieży odblaskowej możemy zaliczyć kamizelki, poncha oraz kołnierzyki w neonowych odcieniach. Poncha, czyli okrycia wierzchnie bez rękawów są doskonałym i nie krępującym ruchów ubraniem. By odzież w neonowych kolorach lepiej się trzymała, niektóre modele mają również specjalne gumki. Odblaskowe kamizelki bez problemu można założyć na kurtki czy bluzy. Zapinają się na rzepy, dzięki czemu rozmiar można wyregulować do swoich potrzeb. Składają się do niewielkich rozmiarów, czasami są do nich dołączone również specjalne pokrowce. Złożone kamizelki dziecięce z łatwością zmieszczą się do kieszeni. Kolejnym atutem niektórych modeli odblaskowych kamizelek są kaptury z dodatkowym świecącym pasem. Dziecięce kamizelki mają luźny fason, pozostawiają swobodę ruchów i zapewniają wygodę użytkowania. Co więcej, mogą mieć również kolorową lamówkę (w zależności od modelu). Część fasonów kamizelek dziecięcych jest dodatkowo regulowana między innymi dzięki specjalnym sznureczkom ze stoperami. Innowacyjnym modelem są odblaskowe kołnierze idealne do założenia każdego dnia. Warto również zaopatrzyć się w inne produkty odblaskowe: opaski, pokrowce na plecaki czy czapki. Odzież odblaskowa naprawdę ratuje życie, dlatego ważne jest by nosiło je każde dziecko. Po zmroku, w okolicy jezdni nie jest trudno o wypadek. Warto dać kierowcy znak do wcześniejszego hamowania. Elementy odzieży odblaskowej dla dzieci nie sprawiają kłopotów w noszeniu, są wygodne i bardzo funkcjonalne. Nie może ich zabraknąć w ubiorze dziecka w drodze do szkoły.

Produkty odblaskowe są szczególnie ważnym elementem garderoby. Odblaski są potrzebne nie tylko w odzieży roboczej, przydają się także na co dzień. Warto by nosiły je również dzieci. Z pewnością zwiększy to ich bezpieczeństwo w drodze do szkoły, w pobliżu drogi czy po zmroku. Do odzieży i akcesoriów odblaskowych należy wiele elementów: czapek, opasek, kamizelek, kołnierzy czy pokrowców. Im więcej części odblaskowych noszą dzieci tym lepiej, ponieważ są dzięki temu lepiej widoczne. Ubraniem, które jest najwygodniejsze, a jednocześnie ma wiele świecących pasów i dużą powierzchnię odblaskową są dziecięce kamizelki. Nie krępujące ruchów bezrękawniki są dostępne w różnych kolorach (najbardziej odblaskowe są żółte i pomarańczowe). Kamizelki dla dzieci można założyć na okrycie wierzchnie. Warto by dzieci nosiły odblaskowe ubrania zawsze, gdy mogą pojawić się na drodze. Polecamy je nie tylko pieszym, ale także osobom jeżdżącym na rolkach, wrotkach, deskorolce, rowerze, hulajnodze czy innych pojazdach. Odblaskowe kamizelki mogą uchronić najmłodszych przed wypadkiem i uszkodzeniem zdrowia, a nawet utratą życia. Każdego roku elementy odzieży odblaskowej ratują życie wielu ludziom. Kamizelki w odblaskowych odcieniach powinny stanowić obligatoryjną część garderoby. Kolejnym wygodnym akcesorium neonowym są specjalne kołnierze, które również są wygodne w użytkowaniu. Warto pamiętać również o odblaskowych akcesoriach. Neonowe czapki z pewnością zwrócą uwagę kierowcy na obecność dziecka na drodze. Odblaskowe pokrowce na plecaki nie tylko ochronią same plecaki przed deszczem czy innymi warunkami pogodowymi, ale także zapewnią bezpieczeństwo najmłodszym. Do odblaskowych akcesoriów należą także opaski na rękę. Wiele ubrań dla dzieci ma również odblaskowe wypustki, pasy czy elementy. Z pewnością warto wybierać właśnie takie modele najróżniejszych części garderoby. Dziecięce ubrania w neonowych kolorach są także bardzo modne, idealnie wpisują się w obecne trendy. Można więc połączyć przyjemne z pożytecznym – doskonale wyglądać oraz być dodatkowo zabezpieczonym przed możliwym wypadkiem na drodze.


Kontakt

ul. Jurowiecka 56
15-101 Białystok
infolinia: 801 508 509
e-mail: biuro@molt.pl

Płatności
Dostawa