Męskie kamizelki i bezrękawniki

Stwórz odzież reklamową dla swojej firmy:
nadruki haft

MĘŻCZYŹNI
Kolor

Rozmiar
Rodzaj
Marka
Gramatura
Ceny

Sortuj według

Okrycie wierzchnie często kojarzy nam się z ciężkim ubraniem zajmującym dużo miejsca, dość kłopotliwym, jeśli trzeba je nieść w ręku. Rewolucyjnym rozwiązaniem są lekkie kamizelki. Sprawdzą się jako okrycie wierzchnie podczas każdej pory roku z wyjątkiem zimy (chyba, że wyjeżdżamy do kraju w którym także zimą jest ciepło). Wiosenne pikniki, letnie ogniska, jesienne spacery – nie można na nich obejść się bez męskich bezrękawników. Kamizelki dla mężczyzn są bardzo funkcjonalne oraz niesamowicie wygodne. Bezrękawniki nie krepują ruchów, są bardzo ciepłe, mają pojemne kieszenie, zapinają się na wytrzymałe zamki błyskawiczne lub guziki-zatrzaski. Oba rozwiązania zwiększają komfort użytkowania, ponieważ sprawiają, że kamizelki można bardzo szybko zdjąć. Istnieje oczywiście wiele modeli męskich kamizelek i każdy z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Polecamy miękkie i miłe w dotyku bezrękawniki polarowe, kamizelki z odporną powłoką wodoszczelną oraz doskonałe modele w odblaskowych kolorach. Męskie kamizelki mogą być ozdobione na wiele sposobów: efektem pikowania, elementami w odmiennych odcieniach, odblaskami czy specjalnymi przeszyciami. Bezrękawniki są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach. Kamizelki dla mężczyzn przydadzą się w wielu sytuacjach: w pracy, podczas wyprawy w góry, do codziennego użytkowania czy uprawiania sportu. Dłuższe modele doskonale chronią całe plecy zapobiegając na przykład ich przewianiu. Niektóre modele tych alternatywnych okryć wierzchnich są wiatroszczelne lub wodoodporne. Szczególnym typem męskich bezrękawników na który warto zwrócić uwagę są kamizelki wędkarskie z liczną ilością kieszeni, w kolorach umożliwiających wtopienie się w krajobraz. Ciepłe kamizelki przydadzą się również jako dodatkowa warstwa ocieplająca, można mieć je zawsze przy sobie i w razie potrzeby założyć. Kamizelki mają chroniące przed wiatrem kołnierzyki-stójki oraz zakrywające głowę w czasie deszczu kaptury. Męskie bezrękawniki zapewniają komfort termiczny, wygodę oraz doskonały wygląd.


Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL
Bezrękawnik Padded Bezrękawnik męski Padded 78.21 zł
Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL
Męska kamizelka, model Gilet Bezrękawnik męski polarowy Gilet 62.32 zł
Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL
Bezrękawnik męski Ripstop Team Bezrękawnik męski Ripstop Team 86.85 zł

Kolory

Rozmiary
M L XL XXL 3XL
Bezrękawnik męski Rockstone II Bezrękawnik męski Rockstone II 131.77 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL 4XL 5XL
Bezrękawnik z kołnierzem typu stójka Bezrękawnik męski z kołnierzem typu stójka 77.75 zł

Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL
Bezrękawnk polarowy Body Bezrękawnk polarowy Body 33.67 zł

Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Oryginalny bezrękawnik męski Kamizelka męska marki B&C 84.93 zł
Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL 3XL
Kamizelka męska model SmartSoftshell Kamizelka męska model SmartSoftshell 105.80 zł

Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Kamizelka męska Regatta Zev Kamizelka męska Regatta Zev 93.90 zł

Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL 3XL
Kamizelka męska Ultra Padded Kamizelka męska Ultra Padded 117.42 zł

Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL 4XL
Bezrękawnik Zenith Pro Kamizelka męska Zenith Pro 86.72 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Bezrękawnik męski Zepelin Vest Kamizelka męska Zepelin Vest 177.45 zł
Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL 3XL
Kamizelka męska Active Kamizelka polarowa męska Active 49.11 zł

Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL 3XL
Kamizelka polarowa, model Unisex Kamizelka polarowa Traveller typu Unisex 67.11 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL 4XL
Męska kamizelka, model Promo Kamizelka robocza Promo marki Result 78.21 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Bezrękawnik męski Softshell Rallye Kamizelka softshell męska Rallye 106.73 zł

Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL 3XL
Markowy bezrękawnik Bodywarmer Markowy bezrękawnik Bodywarmer 70.36 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL
Mens Bodywarmer - Gravel Mens Bodywarmer - Gravel 136.02 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Męska kamizelka Classic Insulated Męska kamizelka Classic Insulated 73.56 zł

Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Męska kamizelka model Altoona Męska kamizelka model Altoona 121.53 zł
Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL
Męska kamizelka we wzorze Crew Męska kamizelka model Crew 95.09 zł
Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL
Męska kamizelka- model Gilet Męska kamizelka model Dax Down 120.81 zł

Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL 3XL 4XL
Workwear Bezrękawnik Męska kamizelka robocza Workwear 117.75 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL
Męski bezrękawnik Active Męski bezrękawnik Active 143.73 zł

Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL 4XL 5XL
Męski bezrękawnik Equinox Pro Męski bezrękawnik Equinox Pro 77.69 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Męski bezrękawnik Maritime Męski bezrękawnik Maritime 136.23 zł

Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL 4XL
Męski bezrękawnik softshellowy Printable Męski bezrękawnik softshellowy Printable 72.57 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Męski bezrękawnik Wave Męski bezrękawnik Wave 111.77 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Męski bezrękawnik Haber II Bodywarmer Męski bezrękawnik z polaru Haber 60.68 zł
Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL 3XL 4XL 5XL
Męski bezrękawnik, model Norway Męski bezrękawnik z polaru Norway 51.44 zł

Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL 3XL
Kamizelka uniwersalna, model Lux Nova Lux Padded Bodywarmer 106.19 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Kamizelka męska, model Professional Robocza kamizelka marki Dickies 136.02 zł

Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL
Uniwersalny polar, model Gilet Soft Shell-Gilet 140.48 zł
Kolory

Rozmiary
S M L XL XXL 3XL
Stylowy bezrękawnik Soft Shell Stylowy bezrękawnik Soft Shell 78.21 zł
Kolory

Rozmiary
XS S M L XL XXL 3XL
Urban Camo Gilet Urban Camo Gilet 134.23 zł


Czasami warunki pogodowe są takie, że nie wiadomo jak się ubrać. Świeci słońce, ale wieje zimny wiatr, niebo jest bezchmurne, a zaraz zaczyna padać deszcz. Niejeden z nas z pewnością zmagał się z trudnym wyborem co założyć. Doskonałym pomysłem jest zabranie ze sobą ubrania zapasowego, dodatkowego, które można założyć kiedy zrobi się zimniej i zdjąć, gdy będzie nam za gorąco. Wspaniałym dodatkiem do wszystkich stylizacji są męskie kamizelki. Funkcjonalne bezrękawniki można założyć na bluzy, koszulki, koszule, a nawet na wiosenne kurtki. Idealnie sprawdzą się założone na przykład na bluzę, ale pod kurtką. Męskie bezrękawniki są niesamowicie ciepłe, doskonale prezentują się wizualnie oraz nie ograniczają ruchów. Te wygodne elementy męskiej garderoby są lekkie, a przez brak rękawów zajmują o wiele mniej miejsca niż na przykład płaszcz. Męskie kamizelki będą świetnym ubraniem przydatnym przez cały rok. Posłużą jako warstwa ocieplająca, sprawdzą się również jako okrycie wierzchnie na cieplejsze dni. Bezrękawniki dla mężczyzn zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz wspaniałym wyglądzie ubrania. Męskie kamizelki mają przydatne kieszenie, otwory na ręce są starannie wykończone, tak by zapewniać maksimum komfortu w czasie użytkowania. By wzmocnić doskonały efekt wizualny użyto kolorowych przeszyć, efektu pikowania, elementów w odmiennych odcieniach w stosunku do całego ubrania oraz luźnego lub podkreślającego sylwetkę kroju. Męskie kamizelki są zapinane na zamek błyskawiczny, mają kołnierzyki-stójki, kaptury oraz inne dodatkowe właściwości. Bezrękawniki dostępne w różnych fasonach zostały uszyte z odmiennych materiałów na przykład bawełny lub polaru z odpornymi na warunki pogodowe powłokami z poliestru, nylonu i innych tkanin. Ciekawym rozwiązaniem są bezrękawniki z materiału oddychającego, które pozwalają utrzymać komfort termiczny. Model, który szczególnie polecamy to męskie kamizelki wędkarskie. Wodoodporne oraz wiatroszczelne kamizelki męskie są wygodnymi oraz funkcjonalnymi ubraniami doskonałymi na każdą pogodę, w szczególności na chłodne dni.

Męskie kamizelki są wspaniałym ubraniem dodatkowym. Są lekkie, a zarazem bardzo ciepłe. Nie zajmują dużo miejsca. Można je założyć na koszulkę z długim rękawem, bluzę, a nawet kurtkę. Bezrękawniki dla mężczyzn często nazywa się ocieplaczami, ponieważ zapewniają komfort termiczny. Dobrze zaprojektowane i skrojone oraz nie krępujące ruchów kamizelki są doskonałym ubraniem na co dzień. Męskie bezrękawniki mają także dodatkowe elementy chroniące przed różnorodnymi warunkami pogodowymi: plisy przeciwwiatrowe, kołnierzyki-stójki z ochroną podbródka oraz kaptury. Zaletami kamizelek są również elastyczne ściągacze i pojemne kieszenie. W cieplejsze dni bezrękawniki wspaniale zastąpią okrycia wierzchnie. Kamizelki dla mężczyzn w luźnych lub dopasowanych modelach są zapinane na zamki błyskawiczne (w zależności od modelu mogą to być zamki dwustronne). Ciepłe bezrękawniki mają różne kroje oraz kolory. Wszystkie ubrania są jednak niesamowicie wytrzymałe, dzięki mocnej konstrukcji, taśmom wzmacniającym i podwójnym szwom. Męskie kamizelki pasują do wielu ubrań i rożnych stylów ubierania. Prezentują się wizualnie doskonale, są modnymi i przydatnymi w męskiej garderobie ubraniami. Kolorowe przeszycia, efekt pikowania, dłuższy lub zaokrąglony krój są tylko niektórymi możliwościami dodatkowe uatrakcyjnienia kamizelek. Modelem, który szczególnie polecamy są męskie bezrękawniki wędkarskie w kolorze łatwo wtapiającym się w krajobraz oraz z dużą ilością kieszeni, a do tego warto dołączyć funkcjonalną czapkę. Sprawdzą się również jako ubranie dla miłośników obserwowania przyrody. Męskie kamizelki są uszyte z bardzo dobrych materiałów. Niektóre z nich są nawet wiatro oraz wodoodporne. Wspaniałymi bezrękawnikami są również modele wykonane z tkanin oddychających. Atutem kamizelek dla mężczyzn są również elementy odblaskowe, ciepłe podszewki oraz regulacja dołu ubrania. Męskie bezrękawniki są łatwe w pielęgnacji, uszyte ze wspaniałych materiałów, mają wiele funkcjonalnych właściwości i elementów. Wygodne kamizelki z pewnością przydadzą się w niejednej sytuacji.


Kontakt

ul. Jurowiecka 56
15-101 Białystok
infolinia: 801 508 509
e-mail: biuro@molt.pl

Płatności
Dostawa