Śliniaczki i czapeczki dla niemowlaków

Stwórz odzież reklamową dla swojej firmy:
nadruki haft

DZIECI
Kolor

Rozmiar
Rodzaj
Marka
Gramatura
Ceny

Sortuj według

Dzieciom, w ich codziennym poznawaniu świata, przydają się różne akcesoria – zarówno do karmienia jak i nakrycia głowy. Dziecięce śliniaczki są bardzo przydatne z kilku powodów. Jedzenie nie trafia na ubrania, nie ma problemów z odepraniem trudno usuwalnych plam. Śliniaczki są uszyte ze specjalnego, bardzo chłonnego i odpornego na wielokrotne pranie i codzienne użytkowanie materiału najlepszej jakości. Wszystkie akcesoria do karmienia powinny być wielokolorowe, aby zaciekawić i zachęcić dziecko do spożywania posiłków każdego dnia. Śliniaczki są jednolite lub dwukolorowe, mają także wstawki w kontrastowych odcieniach. Można je również dodatkowo ozdobić różnego rodzaju aplikacjami. Śliniaczki dla najmłodszych dzieci przydają się szczególnie w czasie pobytu poza domem na przykład spaceru albo podroży, gdy nie możemy szybko zmienić dziecku zaplamionej koszulki lub body po jedzeniu. Są doskonałe do codziennego stosowania, także w domu. Mocno się trzymają i pozostają na swoim miejscu, dzięki zapięciom na rzepy lub wygodnym wiązaniom. Materiałowe śliniaczki dziecięce można prać w pralce. Polecamy również praktyczne śliniaczki dwustronne. Kolejnym niezbędnym dla najmłodszych akcesorium są nakrycia głowy dostępne w różnych modelach. Należą do nich czapki (także z daszkiem) i kapelusze. Nakrycia głowy chronią przed wyziębieniem i przegrzaniem najważniejszej części ciała. Są wygodne w użytkowaniu i niezbędne podczas każdego wyjścia z dzieckiem. Czapeczki mają szerokie, nie uciskające, ściągacze, ozdobne węzełki i kolorowe oblamówki. Czapki z daszkiem doskonale sprawdzą się w słoneczne dni, ochronią oczy, twarz oraz głowę dziecka. Polecamy także funkcjonalne czapki legionowe, które zabezpieczają również kark i szyję. Dziecięce nakrycia głowy są jednolite lub mają wzór w paski. Przydatne akcesoria do karmienia oraz nakrycia głowy są niezbędnymi dodatkami dla najmłodszych dzieci. Warto mieć je ze sobą na każdym spacerze czy wyjeździe. Wygodne akcesoria nie będą przeszkadzać dzieciom w zabawie czy jedzeniu.


Zazwyczaj troszczymy się o ubrania dla niemowląt, a zapominamy jak ważną rolę pełnią wszelkie dodatki i akcesoria. Śliniaczki oraz czapki są ważnym elementem odzieży u najmłodszych dzieci. Karmienie dziecka nieraz jest kłopotliwe, maluchy jedzą na wiele sposób na przykład rękoma, a my jako rodzice nie znamy jeszcze smaków, które odpowiadają naszym pociechom. Jedzenie często ląduje na ubraniu dziecka czy na podłodze. Nie sposób przebierać dziecko każdorazowo po zjedzeniu przekąski czy posiłku. Z myślą o ochronie ubrania w czasie karmienie wymyślono niemowlęce śliniaczki. Śliniaczki są zawiązywane lub zapinane na szyi, dokładnie na karku. Chronią tułów dziecka i jego ubrania przed zaplamieniem. Polecamy niemowlęce śliniaczki z organicznej bawełny oraz śliniaczki dwustronne. Śliniaczki dla dzieci są czasami uszyte z podwójnej warstwy materiału by zwiększyć ich chłonność. Niemowlęce śliniaczki są łatwe w pielęgnacji, można je prać w wysokiej temperaturze, a co za tym idzie usunąć wszelkie zarazki. Nawet tak niewielki element garderoby, można nawet powiedzieć dodatek, ma elementy ozdobne. Należą do nich lamówki, części kontrastowe kolorystycznie oraz kolorowe przeszycia. Atutem śliniaczków jest również miękki w dotyku materiał. Kolejnym przydatnym elementem garderoby są czapki. Żaden rodzic nie wyobraża sobie spaceru bez nakrycia głowy. Niemowlęce czapki, jak wszystkie inne nakrycia głowy, wpływają na komfort termiczny. Dzięki nim dziecko się nie wyziębi, a w konsekwencji nie zachoruje. Czapki dobrze dopasowują się do kształtu głowy, często mają szeroki ściągacz czy elastyczny pas. Wiele modeli jest zakończonych jednym lub dwoma, ozdobnymi węzełkami. Czapki mogą być jednolite lub wielokolorowe na przykład w paski. Na spacery szczególnie polecamy czapki legionowe, które chronią szyję oraz oczy (czapki z daszkiem wzbogacone warstwą materiału, która zakrywa kark). Wszystkie proponowane czapki dla najmłodszych są uszyte z miękkich w dotyku materiałów oraz łatwe w pielęgnacji.

Często przy doborze rzeczy dla dziecka skupiamy się tylko na ubraniach. Warto jednak pamiętać, że jest wiele przydatnych akcesoriów dla najmłodszych. Należą do nich między innymi śliniaczki i czapki. Niemowlęce śliniaczki swoją rolę pełnią w czasie spożywania przez malucha posiłku – osłaniają dziecięce ubranka przed plamami z jedzenia. Są łatwe w pielęgnacji, wykonane ze specjalnego odpornego na zabrudzenia materiału. Założenie śliniaczka dla dziecka nie oznacza, że maluch wcale się nie pobrudzi, z pewnością nie będą to jednak tak duże plamy jak w wypadku jedzenia bez odpowiedniego zabezpieczenia, a dziecka nie trzeba będzie przebierać po każdym, nawet najmniejszym posiłku. Część śliniaków jest dwustronna, niektóre modele są ozdobione lamówką. Niemowlęce śliniaczki mają zapięcie na rzepy na szyi lub są wiązane. Niesamowicie chłonne śliniaczki są akcesorium, o którym nie może zapomnieć żaden rodzic. Ważnym elementem ubioru są również nakrycia głowy. Powinniśmy je nosić niezależnie od wieku, ponieważ różnego rodzaju czapki chronią nas przed wyziębieniem, chłodem, ale także promieniami słonecznymi. Dla najmłodszych proponujemy miękkie w dotyku czapki z najlepszych materiałów na przykład bawełny. Dziecięce czapeczki spełniają odpowiednie normy, co więcej wyglądającą doskonale. Czapki mogą mieć ozdobne węzełki czy wzory na przykład paski. Zapewniające ciepło, kolorowe czapeczki dla dzieci są potrzebnym przez cały rok akcesorium. Polecamy również innowacyjne modele na przykład czapki legionowe. Czapki legionowe dla najmłodszych dzieci mają daszek oraz specjalną warstwę materiału z tyłu, co pozwala na jeszcze lepszą ochronę karku. Wygodne czapki z pewnością nie będą przeszkadzać dzieciom w zabawie, dzięki nim z pewnością najmłodszym nie zrobi się tak szybko zimno. Przydatne śliniaczki oraz doskonale wyglądające czapki dla dzieci są potrzebne przez cały rok. Te niezwykłe akcesoria będą doskonałą pomocą dla każdego rodzica. Zarówno czapki jak i śliniaczki są dostępne w wielu różnorodnych modelach.


Kontakt

ul. Jurowiecka 56
15-101 Białystok
infolinia: 801 508 509
e-mail: biuro@molt.pl

Płatności
Dostawa